Obserwatorzy

czwartek, 27 lutego 2014

Maseczka do twarzy - drożdżowa do cery tłustej BingoSpa - Recenzja

joasia1755.blogspot.com

Producent :

Maseczka BingoSpa przeznaczona do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi porami i skłonnością do przetłuszczania się. Zawiera kolagen oraz ekstrakt z drożdży piwnych, które dzięki zawartości fosfolipidów, witamin z grupy B, witaminy D oraz siarki wpływają na metabolizm komórkowy, wykazują właściwości detoksykujące i regeneracyjne. Hamują czynność gruczołów łojowych, ograniczają tworzenie się zaskórników, działają oczyszczająco i ściągająco. Wśród substancji aktywnych drożdży znajdują się również: witaminy, głównie z grupy B: tiamina (B1), ryboflawina(B2), kwas pantotenowy (B5) i pirydoksyna(B6), proteiny, głównie te o niskiej masie cząsteczkowej, peptydy i wolne aminokwasy, oligoelementy, enzymy i taniny.
Obecność polarnych aminokwasów takich jak kwas glutaminowy i lizyna sprawiają, że drożdże dostarczają skórze szeroką gamę substancji niezbędnych dla jej odnowy komórkowej.  Kompleks witamin grupy B poprawia metabolizm i uczestniczy w mechanizmie oddychania komórkowego. W ramach tego kompleksu, na szczególną uwagę zasługuje pirydoksyna (B6), witamina o udowodnionym działaniu przeciwłojotokowym, przywracającą prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych skóry.
Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe powodując utratę jędrności i elastyczności, pojawiają się zmarszczki. Aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji, zachować jej zdrowy i młodzieńczy wygląd, należy dostarczać jej kolagenu. Kolagen BingoSpa sprawia, że skóra staje się gładka i sprężysta, promieniejąca młodzieńczym blaskiem. 
 
Efektem stosowania maseczki BingoSpa jest: 
• zrównoważone wydzielanie sebum,
• zmniejszona widoczność porów,
• zrównoważona wilgotność skóry,
• oczyszczona i jędrna skóra
 
Sposób użycia: nanieść maseczkę BingoSpa na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Pozostawić na ok. 15 minut, po czym zmyć letnią wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować 2-3 razy w tygodniu.
                               Opis został skopiowany - Tutaj
Pojemność:
120 g
Cena :
10,00 zł
Recenzja :
To kolejna maseczka którą otrzymałam do testowania od BingoSpa i wiele razy się zawiodłam bo po stosowaniu maseczek miałam bardzo z pieczoną  twarz dosłownie mnie paliło.Maseczka drożdżowa jest jednak inna która mi naprawdę służy, jest przezroczysta koloru żółtego jej konsystencja jest żelowa .Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy a jej zapach przypomina drożdże bardzo lubię domowe zapachy także bardzo mi się podoba a zapach nie jest bardzo intensywny . Maseczka spowodowała że moja twarz jest bardziej odmieniona i mniej na niej jest nie proszonych gości  :) godna polecenia .

Brak komentarzy: