Obserwatorzy

piątek, 6 grudnia 2013

„Ten post bierze udział w Akcji „Earthnicity – naturalne testowanie”.


Otrzymałam wczoraj takiego E-maila

Szukamy recenzentek naszych kosmetyków, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji: EARTHNICITY – NATURALNE TESTOWANIE!
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdzie Pani na naszym fanpage'u oraz poniżej
Akcja będzie się toczyła w trzech etapach:
Etap I – przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Akcji Etap II – wysyłka kosmetyków do testerek Etap III – finał Akcji – przyznanie nagrody głównej
Aby dokonać zgłoszenia należy opublikować na swoim blogu lub vblogu wpis/film dotyczący ogólnie rzecz biorąc kosmetyków mineralnych i zgłosić go za pomocą formularza na Facebooku: https://www.facebook.com/earthnicitypolska/app_1426578417572600
Na zgłoszenia czekamy do 29 grudnia, treść zgłoszenia może zawierać ciekawostki na temat minerałów, ich wady i zalety, sposoby aplikacji, dlaczego kosmetyki te są warte uwagi… oraz wiele innych, wszystko zależy od Waszej inwencji i fantazji
Ważne! Post konkursowy musi zostać opatrzony klauzulą: „Ten post bierze udział w Akcji „Earthnicity – naturalne testowanie”.
Dodatkowo w ręce wszystkich uczestniczek akcji firma przekaże specjalną zniżkę na zakup wszystkich produktów w e-sklepie! Zniżką można oczywiście podzielić się ze swoimi czytelniczkami i słuchaczkami.
W kolejnym etapie spośród nadesłanych zgłoszeń wytypujemy 10 internautek, które zaprosimy do wielkiego testowania naszych kosmetyków. Każda z nich otrzyma po 7 produktów do testów. Recenzje poszczególnych produktów należy opublikować w ramach własnego bloga lub kanału wideo. Uczestniczki będą oceniać produkty pod kątem formuły, sposobu aplikacji oraz opakowania. Mogą także tworzyć ciekawe stylizacje i makijaże na różne okazje.
Najbardziej sumienna i kreatywna recenzentka otrzyma nagrodę główną – bon na zakupy do wykorzystania w sklepie internetowym www.earthnicity.pl o wartości 400 zł.
Szczegółowy regulamin akcji znajduje się pod adresem: https://veneoapps.d2.pl/038/pdf/regulamin.pdf

Brak komentarzy: